ALL STARS ZELL-TECH GS Yeni Creatine Teknolojisi İle Üretilen Süper Kilo Aldırıcı

Vücudun kas sistemi %70 civarında su içerir. Hücre içi suyu olarak adlandırılan bu miktar kasların hacimli ve sert olmasını sağlayan faktörlerden birisidir.
%70' lik kas hücre içi su potansiyelini sürekli aktif halde tutabilecek kapasitede çok özel hazırlanmış ALL STARS ZELL TECH GS, kas hücrelerinde fazla miktarda bulunan glikojen depoları için gerekli süper etkili karbonhidratları sağlayan düşük ve yüksek moleküler karbonhidrat kaynakları içeren 3 aşamalı bir karbonhidrat formülüne sahiptir.
Bu özelliği ile antremanlar süresince kas sistemine istenilen enerji potansiyelini optimum seviyede pompalayarak adalelerin daha büyük ve yapılı görünmesini sağlar.
Bünyesindeki spesifik yüksek moleküler mısır unu, diğer bilinen karbonhidratlardan çok daha hızlı bir şekilde kana karışarak kas hücrelerindeki glikojen rezervlerini artırır. Bu sayede kas sisteminin yapılaşması için gerekli olan amino asitler, creatine monohydrate, glutamine gibi önemli maddelerin de eksiksiz ve zamanında kas sistemine ulaşmasını sağlar.
Bünyesindeki spesifik düşük moleküler karbonhidrat kaynakları olan ve en güçlü insülin aktivatörleri olarak bilinen D-Glikoz Monohydrate ve Maltobiose, aşağıda verilen grafikten de açıkça anlaşılacağı gibi, anabolik insülin hormonunun en üst seviyeye çıkmasına olanak sağlarlar.
Bir kas hücresi elementi olan creatine monohydrate' ı %12'lik potansiyel ile içeriğinde bulunduran ALL STARS ZELL TECH GS, kas hücre içi su miktarını artırır ve kas sisteminin gelişmesini sağlar. Ayrıca potasyum, magnezyum, kalsiyum, fosfor ve sodyum gibi kas hücre içi su miktarını artırmayı sağlayan osmotik mineral kombinasyonu da içeren ürünümüz daha fazla kas kütlesini garanti eder.


SONUÇ:
--- Daha etkili creatine taşıma matriks formülü ve daha büyük kas kütlesi...
--- Sadece 8 haftada vücut ağırlığında 4-7 kilo artışı...
--- Vücudun dayanıklılık seviyesinin inanılmayacak derecede artması...
--- Sadece 4 haftada %15-25 performans artışı ...

Hazırlanışı : 2 kaşık (= 40 gr = 1 porsiyon) ZELL TECH GS' i 400 ml soğuk suya ilave ediniz, çalkalayınız veya karıştırınız.

Kullanımı : Vücut ağırlığınıza bağlı olarak günlük 2-4 porsiyon içiniz. ZELL TECH GS kahvaltıdan önce, gün içinde ve antremandan hemen sonra içilmelidir. Maksimum sonuç almak için ZELL TECH GS' i, her gün ve 6 hafta süresince sürekli kullanabilirsiniz.

ZELL TECH GS' in 6 haftalık kullanım şekli:

* Vücut ağırlığınız 80 kg' den az ise 1 ile 6 hafta arası günlük 2 porsiyon

* Vücut ağırlığınız 100 kg' den az ise 1 ile 3 hafta arası günlük 3 porsiyon ve 4 ile 6 hafta arası günlük 2 porsiyon

* Vücut ağırlığınız 100 kg' den fazla ise 1 ile 2 hafta arası günlük 4 porsiyon ve 3 ile 4 hafta arası günlük 3 servis ve 5 ile 6 hafta arası 2 porsiyon

Hiç yorum yok: