Optimum Nutrition Pro Complex APS


13 gramdan fazla BCAA.
Laktaz ve sindirim enzimleri.(Aminogen içerir.)
8 gramından fazla Glutamin,glutamine peptide.
KALİTELİ PROTEİNLER = KALİTELİ SONUÇ.
Optimum Nutrition’un Pro Complex APS ;Çeşitli kesilmiş süt ve yumurta proteinlerinde biyoaktif karışımların izolasyonu,toplanması ve değişimlerini hesaba katan modern işlem tekniklerinin mükemmel sonucudur.Ion-Exchange Whey Protein Isolates,Cross Flow Microfiltered Whey Protein Isolates,Ultrafiltered Whey Protein Concantrate,Hydrolyzed Whey Peptides,Glutamine Peptidets ve yumurta albüminin özel karışımı kullanarak 55 gramlık bir miktar temin eder.
Neden Multi-Protein kullanılmalı.? Profesyonel ve ciddi sporcuların bildiği gibi ,bütün proteinlerin farklı birer amino asit profili vardır.Whey proteinler ,özellikle 3 BCAA(Branched Chain Amino Acids:L-Leucine,L-İsoleucine ve Valine)açısından zengindir.Yumurta albümin;L-Argİnine,L-Cristine ve L-Methionine gibi sülfür içerikli amino asidlerde bol miktarda bulunmaktadır.Hydrolyzed Whey Peptidete’ler;Glutamic acid te bolca bulunur ve L-Trytophan’da doğal olarak bulunur.Multi-protein kaynaklarını birleştirirsek,Pro-Complex APS,her bir amino asit profili sunması ve sonuç vermesi konusunda en iyi sonucu sağlar.
PRO-COMPLEX APS’Yİ KULLANMAK İÇİN DİĞER SEBEPLER -Pro-Compleks APS,Laktoz içerir.(Sindirimi daha kolay olan Laktozun bileşiklerine ayrılmasında yardımcı olan enzim.) -Pro-Complex APS,her dozda 8 gr Glutamine ve 13 gr BCAA verir. -Pro-Complex APS,her dozda geniş kapsamlı bir vitamin,önemli mineraller ve patentli sindirim enzimi Aminogen’in karışımını temin eder. -Pro-Complex APS,biyoaktif mikroparçalar içerir.Glikomakropeptide’ler (GMP),Laktalbümin,B-Laktoglobülin,Laktoferrin ve Laktoperoksidaz gibi. -Pro-Complex APS,kaşıkla kolaylıkla karıştırabilinir.Blender gerekmez. -Pro-Complex APS,içeriğinde temel vitamin ve minerallerin bulunması.
Sportif yaşantısında,Profesyonellik yaşayan sporcuların daha güçlü ve daha büyük ölçülü kaslara sahip olmak isterler.Her zaman idealleri en iyisinin en iyisi olmaktır.Bu ideallere ulaşamayanlar her zaman geri planda kalır.İşte bu hayalleri gerçekleştirecek olan sizlere,Optimum Pro-Compleks i sunmaktan kıvanç duyarız.Bu idealiniz ulaştıracak en yakın dostunuzdur.
Sportif kullanımı: Sabahleyin 1 kaşık ve idman sonra 1 kaşık ölçüyü,su veya dilediğiniz bir sıvı ile karıştırarak için. .

Hiç yorum yok: