UNIVERSAL NUTRITION-Animal Nitro-30 Paket


ANIMAL farkı ile Amino kullanımında yeni dönem...Hızlandırılmış amino asit taşıma sistemi
İnsan kası protein kompleksi
Aminoasitlerin ideal karışımı
Her serviste 9,135 mg BCAA!
Özel taşıma sistemi
Daha hızlı onarım
Daha fazla protein sentezi
Daha az kas yakımı
BCAA'lar
EAA'lar
Animal Nitro ileri derecedeki sporcular için hazırlanmış özel bir karışımdır.
Animal Nitro insan kası protein kompleksi içeren amino asit karışımı ile kas gelişiminde güçlü etkiye sahiptir. Fonksiyonu diğer sıradan protein tozlarından ve amino asit komplekslerinden farklıdır.Amino asitler proteinlerin yapı taşı olmalarının yanı sıra anabolik reaksiyonların da başlatıcılarıdır.Yeni araştırmalar, toplam amino asit sayısının 24 ve üzerinde olmasına rağmen sadece birkaç tanesinin gerçekten anabolik fonksiyonu tetikleyici olduğunu ortaya koymuştur. Animal Nitro, insan kasında bulunan bu çok özel amino asitleri serbest formda içeren ilk ve tek amino asit karışımıdır.
Bu karışım "HMPC" (Human Muscle Protein Complex) olarak Universal tarafından patentlidir ve sadece Animal Nitro'da bulunmaktadır. HMPC sadece serbest (free form) amino asitler içerir. Serbest amino asitler kimyasal bağlar içermediği için sindirim ve emilimi daha etkindir.
Animal Nitro hızlandırılmış taşıma sistemi ile amino asitlerin sisteme girişi ve sindirimi:
Adım 1 : Her paket 6,000 mg serbest HMPC amino asiti ile yüklüdür.
Adım 2 : Bağırsak duvarından emildikten sonra bu amino asitler yapıları gereği etraflarında koruyucu zırh oluştururlar.
Adım 3 : Koruyucu kaplı amino asitler karaciğerde diğer proteinler gibi (diğer sıradan whey proteini ve amino asit kompleksleri) katabolik parçalanmaya uğramaz (enerji için kullanılmaz).
Adım 4 : Karaciğerden parçalanmadan geçen amino asitler dolaşım sistemine 100% oranda geçer
Adım 5 : Kan plazması ile kaslara ulaştırılan amino asitler, güçlü bir vasolidatör (damar açıcı) ve anabolizan (kas yapıcı) olarak
dokulara ulaştırılır.
Animal Nitro + Direnç Antrenmanları = BEKLENEN PERFORMANS
Sayıları, gramları, hesaplamaya ANIMAL NITRO ile son verin, her paket sizin için doğru oranlarda hesaplanmıştır.
Önerilen Kullanım:
Dayanıklılık spor ve antrenmanlarından 30 dakika sonra 1 paket alınız. Daha iyi sonuçlara ulaşmak için günde toplam iki paket, birisi antrenmandan hemen önce, diğeri 30 dakika sonra olmak üzere iki servis kullanınız. Eğer antrenman sonrası protein tozu kullanıyorsanız Animal Nitro'yu protein tozunu içtikten 45 dakika kadar sonra alınız. Animal Nitro'yu boş mideye 250 ml üzüm suyu veya başka bir meyve suyu ile almanızı tavsiye ederiz.

Hiç yorum yok: